آمدن گواردیولا نشان داد بایرن مونیخ بزرگ است

آمدن گواردیولا نشان داد بایرن مونیخ بزرگ است

هافبک بایرن مونیخ معتقد است بایرن مونیخ همیشه برای پیروزی پای به میدان می گذارد.

باستین شواین اشتایگر در آستانه بازی حساس بایرن مونیخ و آرسنال در لیگ قهرمانان گفت: ما در بایرن مونیخ همیشه برای پیروزی بازی می‌کنیم. در ایالت باواریا یک ضرب‌المثل وجود دارد که ما آن را در تیم بایرن مونیخ به خوبی می‌بینیم. این ضرب‌المثل این است: Mia San Mia به معنای ما، ما هستیم. این ضرب‌المثل مغرورانه‌ نیست بلکه ما در توانایی خود برای پیروزی اعتماد به نفس داریم. این یک ذهنیت پیروزی است. بایرن مونیخ هیچ وقته از نتایج تساوی راضی نمی‌شود. ما در بایرن همیشه پیروزی می‌خواهیم.

شواین اشتایگر که در روستای کولبرمور به دنیا آمده است از 18 سالگی در بایرن مونیخ بازی کرده است و تاکنون 5 بار فاتح بوندسلیگا شده است درباره بازی با چلسی در فینال دوره قبل لیگ قهرمانان گفت: ما تیم برتر میدان بودیم. چلسی 100 درصد از توانایی خود را در آن دیدار نشان داد. در دقیقه 110 که به اسکوربورد ورزشگاه نگاه کردم به خودم گفتم باید ببریم اما نتوانستیم. پس بازی به پنالتی کشیده و باختم. آن‌ها خوش‌شانس بودند و ما نبودیم شاید این بازی سرنوشت بود برای تیمی که در فینال مسکو در پنالتی باخته بود تا بتواند در پنالتی جبران کند.

شواین اشتایگر ادامه داد: تشنه پیروزی در لیگ قهرمان هستیم. تیم ما دو بار به فینال لیگ قهرمانان رفته است و هر دو بار شکست خورده است اکنون تجربه بالایی داریم و قصد داریم به هدف‌مان که قهرمانی است برسیم. در طول سال‌های قبل خیلی خوب کار کردیم و هیچ تیمی دوست ندارد با ما روبه‌رو شود اما ابتدا باید آرسنال را شکست دهیم.

شواین اشتایگر ادامه داد در انگلیس با پودولسکی به صورت ایمیل در ارتباط هستیم. پودولسکی در لندن راحت است و از شرایطش راضی است او در تیم خوبی بازی می‌کند. او پسر بااستعدادی است.

شواین اشتایگر در ادامه گفت: آمدن گواردیولا به بایرن نشان داد ما تیم بزرگی هستیم. اکنون فوتبال آلمان در شرایط خوبی است.

بایرن مونیخ و آرسنال سه‌شنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

/ 0 نظر / 29 بازدید