فیلیپ لام: فقط به پیروزی فکر می‌کنیم

 

فیلیپ لام: فقط به پیروزی فکر می‌کنیم

کاپیتان بایرن‌ مونیخ پیش از دیدار با آرسنال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا گفت که او و هم تیمی هایش حتی به تساوی هم فکر نمی‌کنند.

بایرن‌ مونیخ در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ورزشگاه امارات به مصاف آرسنال بحران زده می‌رود. دیداری که کاپیتان باواریایی‌ها حتی به یک امتیازش هم قانع نیست.
...
See More

 

فیلیپ لام: فقط به پیروزی فکر می‌کنیم  کاپیتان بایرن‌ مونیخ پیش از دیدار با آرسنال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا گفت که او و هم تیمی هایش حتی به تساوی هم فکر نمی‌کنند.  بایرن‌ مونیخ در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ورزشگاه امارات به مصاف آرسنال بحران زده می‌رود. دیداری که کاپیتان باواریایی‌ها حتی به یک امتیازش هم قانع نیست.  کاپیتان 29 ساله باواریایی‌ها گفت: به خوبی می‌دانیم که بازی سختی پیش‌رو داریم با این حال می‌خواهم به همه بگویم که بایرن‌ مونیخ حتی به تساوی از این دیدار هم نمی اندیشد. فقط به پیروزی فکر می‌کنیم . می‌خواهیم در بازی برگشت با خیال راحت به میدان رویم.  او افزود: فکر نکنم که آرسنال در این دیدار هجومی بازی کند. پیش‌بینی می‌کنم که ونگر در این دیدار چشم به ضد حملات بدوزد. به خوبی می‌دانیم که چگونه در برابر تیم‌های که ضد حمله را در دستور کار خود قرار می‌دهند بازی کنیم.  مانوئل نویر، سنگربان بایرن‌ مونیخ هم به پیروزی در این دیدار امیدوار است. احساس وصف ناپذیری دارم. همه آنچه که می‌توانم بگویم این است که نتیجه‌ خوبی برابر آرسنال خواهیم گرفت. دو تیم آرسنال و بایرن‌ مونیخ در شرایطی کاملا متفاوت برابر هم صف آرایی می‌کنند . آرسنال در حالی پا به این دیدار می‌گذارد که حال و روز چندان خوبی ندارد و دو روز پیش در جام حذفی حذف شد. این در حالی است که بایرن‌ مونیخ یکه‌تاز رقابت‌های بوندسلیگا است و با تیم دوم جدول رده‌بندی 15 امتیاز اختلاف دارد.milad
/ 0 نظر / 36 بازدید